Projeler

XYZ
KAMPI

Kendine özgün formatı ile 4 gün 3 gece süren bir inovasyon kampıdır. Organizasyon sürecinde kullanılan ana enstrüman «vaka çalışması» dır. Konuşmacıların, vaka veren şirketlerin, workshopların, aşamalı mücadelenin ve çeşitli akşam etkinliklerinin olduğu bir kamptır. XYZ Kampı Özyeğin Üniversitesi ile etkinlik partnerliği yapmaktadır.

1-xyz-kampi
2-xyz-kampi

FİNANSAL
OKURYAZARLIK

Kişi, hangi alanda uzmanlaşmak istiyorsa istesin günümüzde ekonomi hepimizin hayatını önemli derecede etkilemektedir. Dünyada gerçekleşen olayları anlamak ve doğru adımları atabilmek için finansal okuryazarlığın gelişmesi gerektiğine inanıyoruz. Eğitim ve etkinliklerimiz ile hazırlanıyoruz. Çok Yakında!

KULUÇ-
KA

Genç İnovasyon Akademi altında gerçekleştirmek istediği etkinlik fikri olan Simurg Derneği üyelerinin katıldığı projedir. Süreç içerisinde katılan üye çeşitli eğitimler alarak bir takım sınamalara tabii tutulmaktadır. Kuluçkayı başarı ile tamamlayanlar, uygun zeminin olmuşası durumunda GİA altında projelerini gerçekleştirebilir. Çok Yakında!

İNOVASYON
KUPASI

Üniversite takımlarının yarıştığı bir vaka yarışmasıdır. Birkaç etkinlik gününe yayılarak farklı tarihlerde gerçekleştirilir. Süreç sonunda en çok puan toplayan üniversite takımı birinci olur. Çok Yakında!

BİLGİ
YARIŞMASI

Bilgi en güçlü donanımdır. Aynı zamanda bu donanım oldukça eğlenceli rekabetlere de ortam hazırlamaktadır. Genç İnovasyon Akademi olarak her an her yerde minik bilgi yarışmaları düzenlemekteyiz. Daha Fazlası Çok Yakında!