CaseOnline III. XYZ Kampı’nın 2021 yılına ertelenmesi sebebiyle, evlerimizden çıkamadığımız bu dönemde öğrenciler ve şirketleri bir araya getiren tamamı online platformda gerçekleşecek bir etkinliktir.

Etkinliğimiz 2 farklı tarihte gerçekleşecek 2 farklı vaka-çözüm etkinliğidir.

2 etkinliğin başvuru kriterleri farklı olacak, ikisine de katılmak için ayrı ayrı başvurmanız gerekecektir.

Başvurunuzun onaylandığı takdirde, etkinliğe katılım için ödeme yapmanız durumunda etkinliğe kesin katılımınız beklenmektedir.

İlk Etkinliğimiz 28-29 Mayıs tarihlerinde İş Bankası ile gerçekleşmiştir.

İkinci Etkinliğimiz 12-13-14 Haziran tarihlerinde Siemens ile gerçekleşecektir.

Siemens Etkinliğine Kalan Süre

00

gün


00

saat


00

dakika


00

saniye


Tarih

12-13-14 Haziran 2020


Sponsor

Program Akışı

 

CaseOnline

15

    Etkinliğe Katılım Ücretidir.
1Case Online’ı kim düzenliyor?
Toplumsal değişimin eğitimle olacağına inanan ve kendini geliştirmeye adayan öğrencilerden oluşan Simurg Derneği tarafından düzenlenmektedir. Simurg Derneği
2Kimler Başvurabilir?
CaseOnline etkinliğine 2. 3. ve 4. sınıf üniversite öğrencileri başvurabilir.
3Neden böyle bir etkinlik yapma ihtiyacı hissettiniz?
Mevcut eğitim sistemimizin bizi her anlamda geliştiremediğini düşünüyoruz. Bu yüzden gençler olarak farklı yönlerimizi keşfetmemizi sağlayan etkinliklere katılımı destekliyoruz. XYZ Kampı'nın ertelenmesiyle birlikte gençler ve şirketleri bir araya getirecek online bir vaka etkinliği yapmaya karar verdik.
4Nasıl katılabilirim?
Katılım şartlarına uymanız durumunda başvurmanız, başvurunuzun onaylanması durumunda ise katılım ücretinizi ödemenizi gerçekleştirmeniz gerekmekte. Bu süreci tamamladığınızda katılımcı kontenjanından kayıt olmuş oluyorsunuz.
5Niçin katılım ücreti bulunuyor?
Kar amacı gütmeyen bir STK olarak en uygun imkanları sunmak istemekle beraber halen gücümüz bütün masrafları karşılamaya yetmiyor. CaseOnline etkinliğinin ücreti online platform ücretini ve sürpriz hediyeleri karşılamak amacıyla alınacaktır.